Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalaci systému Windows nebylo možné dokončit

Dobrý den, prosím o radu, v počítačích se nijak moc nevyznám a včera se mi začal aktualizovat notebook s w10, nahle se zobrazilo, že došlo k chybě a počítač se musí restartovat, sbíralo to data a poté se to restartovala, notebook jsem zavřela a šla spát, ráno se vzbudim a na obrazovce toto, nelze se dpstat do nouzoveho rezimu, nelze dělat prostě nic, když dám ok, tak se ntb restartuje a chyba naskočí znovu. Prosím vás, poraďte. Potřebuji funkční notebook k práci, akutně.

• Znacka, typ notebooku? (bez toho se daleko nehnem)
• V nejhorsich pripadech pouzit "RECOVERY" , tovarni nastaveni, kde bude NTBook uveden do puvodniho stavu.
*Opravdu je dulezité vedet, zda-li potrebujete dosavadní soubory ponechat, nebo mohou byt smazany

• Kdyz ten Notebok spustite, co presne se deje?
* Projistotu NTBook pred spustením opravdu vypnete pridrzenim tlacitka Power az do jeho vypnuti.

právě okno s upozorněním

• Da se to upozorneni ignorovat ?
* V techo pripadech ano, mela by jste videt upozorneni ze nova instalace se nezdarila, ale taktez, ze OS bude degrdovano, nebo neaktualizované.

nevadí mi ztratit spubory

• Vyborne, ted uz to pujde rychle ;-)
• Vidite na vasem Notebooku tlacikto RECOVERY "ONE - KEY" ?
* Po spusteni této funkce, budete zavedena do nabidky 'OneKey Recovery, kde je mozné zvolit tovarni obnoveni vaseho NTBooku:

[lenovo-onekey-recovey-8.0-select-task.jpg]

• Nebo [NOVO BUTON] Menu :
* "System Recovery".
• Rikate NOVO BUTON ? Vice informaci naleznete zde : https://support.lenovo.com/cz/cs/solutions/ht062552
*Klik na "Spoiler" k zobrazeni ilustracniho obrazku :

[ae0e38654df042f297e03898058ec3ff.jpg]

• VIDE ukazka pouziti, spusteni [One Key] :