Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Muj pc napadk vir

Zdarec mám problém s pc pravděpodobně mi ho napadl nějaký vir který mi brání spustit ovladacy panely nebo různé programy ž nabídky start jde o to že už včera měl s tímhle problém tak jsem dal pc do továrního nastavení se zachovanim nekterych datale je to furt stejně nevite jak tu havet dostat z pc mam norton security ale ten vir ho nejak obešel zkouším dát teď pc do úplného výrobního nastavení bez zachování dát ale vir pravdě podobné tomu brání protože se mi to semlo na 35 % budu rád za každou radu

Žiadne výrobné nastavenia!!!!
Komplet ČISTÁ inštalácia - pokiaľ máš disk rozdelený, oddiely zlúčiť, pred inštaláciou formátovať, potom inštalovať komplet čistý OS.
Ten bordel je asi v boot sektore. Takže aj po "výrobných nastaveniach" je tam stále.