Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neuložené fotky na iCloudu/ztráta fotek

Zdravím všechny,

včera jsem si koupil nový iPhone s tím, že si ho nastavím jako nový a dnes ho obnovím ze zálohy mého starého iPhonu. Včera jsem s ním normálně fotil, ale dnes po obnovení ze zálohy se mi ztratilo asi 30 fotek, které byly včera pořízené. Docela mě to vyděsilo, protože se ty fotky ztratily i z iCloudu, kde před tím byly.
Mohli byste mi poradit, jak a zda vůbec půjdou ty fotky obnovit?
Děkuji.

S pozdravem
Flagman

PS:
nový iPhone - iOS 11.2.6.
iOS ze zálohy - iOS 11.3 Public beta 6

Nemůže být ta ztráta způsobena upgrade iOS?
Díval jsem se i zde, ale vše jsem měl a mám zapnuté podle "návodu": https://support.apple.com/cs-cz/HT203768

Pokavaď to chápu správně, tak si postupoval v tomto pořadí:

- pořídil si nový iPhone a ten si nastavil jako nový
- pořídil si několik fotografií
- iPhone si obnovil ze zálohy minulého iPhonu

V tomto případě se opravdu fotky ztratí, protože přepíšeš veškerý obsah toho iPhonu tou zálohou.

To vím, ale všechny fotky se odesílají na iCloud, takže se nemají jak ztratit, když jsou na internetovém úložišti. Ztratilo se jich cca 30 a dalších 20 (+ videa), která byla pořízena, na iCloudu jsou. Proto je pro mě záhadou, proč se ztratilo těch 30, ale ty další fotky a videa ne, přitom to vše bylo pořízeno před obnovením ze zálohy.