Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé spouštění videíí

Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Když si chci pustit jakékoli video nebo stream na jakékoliv stránce tak video je ze začátku nebo po zastavení a opětném spuštění akorát zaseknuté (přitom podle čáry indikující načtenost videa už je někde v polovině) a spustí se až po dlouhé době nebo po několika stisknutích F5. Jsem si naprosto jistý že to nemá nic společného s internetovým připojením, jelikož video je vždy okamžitě načtené, ale z nějakého důvodu se nespustí.
Vyzkoušel sem i více prohlížečů ale v každém to samé. Na ostatních zařízeních se videa spouští normálně.
Děkuji za jakékoliv rady.

Nenapsal jsi HW, na kterém to běží.
Zkusil bych se podívat do Správce úloh, co ti tam běží za procesy. Hlavně ty, které se nějak podílejí na vytížení procesoru.

Zkus taky kombinaci programů MBAM + AdwCleaner, jestli tam není nějaká škodná.
Neuškodí promazání cookies a cache prohlížeče (většinou přes Ctrl+Shift+Delete).
Zkus deaktivovat antivirák.

Zkusil bych se podívat do Správce úloh, co ti tam běží za procesy. Hlavně ty, které se nějak podílejí na vytížení procesoru.

Jak dopadly ty kontroly těmi programy (nic to nenašlo)?

Takže jaké procesy ti tam vlastně běží? Jsi sám schopný posoudit, jestli tam není nějaký škodlivý? Nějaký screen by se hodil, stejně tak výpis programů Po spuštění (přes msconfig).