Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno přehrávání videa na netu

Ahoj,potřeboval by jsem poradit jakým prográmkem se dají přehrávat videa na netu.stáhl jsem si Adobe Flash Player(AFP) ale stále mi to píše že mám stáhnout nějaký zásuvný modul.Kliknu na to a opět mě to odkazuje na stránky AFP.

Ked nenapises co presne robis a v akom programe, prip. aj ze co ti to hlasi, tak sa neda poradit. V podstate som uz napisal vsetko vyssie, dolezite je dodrzat presne postup ktory som pisal.

P.S. a zislo by sa aj dat sem link na video ktore ti nejde prehrat, aby sme vedeli ze co ti vlastne chyba.