Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FX6300 - jak vylepšit sestavu?

Zdravím.
Brácha mi nechal počítač procesorem FX6300.
Chtěl bych teď s klukama začít hrát nějaké lepší hry.
Zejména PUBG, RUST a třeba i GTA V.
Aktuálně tam je grafika Asus R9 270x 2gb a 8gb paměti ram.
Co jsem koukal na youtube na nějaké testy, není ani jedno z nich hitparáda.
Nechci do počítače moc investovat, ale mohli byste mi poradit, co bych třeba mohl koupit aby mi to pomohlo zlepšit fps ?
Díky

Změna tupého předmětu, původně: FX6300 (host)

- Pro zvyseni frames (FPS) bohuzel nic, co by za to stalo, UPGD CPU nebo RAM si nepomuzes..
* Procesory FX ve hrach proste vaznou, tedy az na par vyjimek, kde jediné reseni je prechod na jinou platformu.