Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový SSD disk M.2

Dobrý den,
nedaří se mi připojit nový SSD NVMe 960 evo...mám notebook del vostro 5568 a mám tam 1TB HDD a chtěl jsem přidat SSD 250GB a klonovat ho z HDD na SSD, ale problém je že po zapojení do pc ho vůbec nevidím...
když dám správu disků tak tam vidím jen ten HDD (disk0) ale nic víc nevíte kde by mohla být chyba?
děkuji

- Do nejakych NTB nemusi pasovat vubec, u zakladnich desek, jsem se jiz setkal nekolikrat s potrebou UPdt BIOSu (viz Improved Samsung NVME 960 compatibility) pro kompatibiltu s disky M.2 Samsung 960 EVO, kde vuj NTB bud neni kompatibilni, nebo nema aktualni BIOS.