Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zablokovaný Facebook Marketplace

Dobry den,prosim o radu. Nevim z jakeho důvodu mi byl zablokovan Facebook Marketplace. Nikdy jsem s nikym zadny konflikt nemela a za zbozi,ktere si objednam jsem vzdy radne zaplatila. Na tlacitko kontaktovat v případě,že to bylo omylem jsem jiz nekolikrat klikala a nic. Nevite jak je možné ho odblokovat nebo budu nucena si zalozit nový ucet pokud budu chtít zase prodavat?

Děkuji

A.K.

Změna předmětu, původně: Facebook Marketplace (host)

https://www.quora.com/Why-is-my-Facebook-Marketplace-blocked-It-says-I-have-a-billing-issue-with-my-payments-in-my-support-inbox

Deje se to lidem po celem svete, proste bug Facebooku, ze to nahodne blokuje uzivatele. Kdyz si zalozite novy ucet, tak se vam to muze stat znovu, dokud to Facebook neopravi, tak se s tim neda nic delat a vzhledem k soucasnym mnohem vaznejsim problemum Facebooku se soukromim se da ocekavat, ze vyreseni tohoto problemu muze trvat klidne pul roku.

Urcite teda muzete zalozit novy ucet, ale zaroven se silne zapremyslejte nad dalsimi prodejnimi kanaly, Facebook opravdu neni spolehlivy prodejni kanal.

V podstate budte radi, ze vam Facebook nezablokoval bezduvodne cely ucet, protoze to se take lidem deje, ze jsou treba na 14 dni bezduvodne zablokovani a na svuj ucet se vubec neprihlasi. Mame tady na poradne o tom i hooodne dlouhe vlakno se spoustou stejne postizenych prispevatelu.