Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows nefunguje poradne

Dobry den, dneska mi zamrzl PC. Natvrdo jsem ho vypl a pote spustil. Vsechno fungovalo normalne, az na to, ze mi nesel spustit Disk Managment( stale se pripojoval na Virtual Disk) a kdyz jsem treba otevrel PC (tento pocitac se to jmenovalo drive), tak trvalo chvilku, nez se to nacetlo. Ve spravci uloh mi to neukazalo ani jeden disk co mam, ale mohl jsem v nich prochazet normalne ve slozkach. Kdyz jsem chtel spustit Windows update, nebo nejaky Windows troubleshooter, tak mi to stale nacitalo. Zadny hw jsem nepridaval od instalace Windows.
V cem muze byt problem?
Sestava: Win 10, ssd, hdd, amd fx8300, amd r380.

Z něčeho jsi nabootovat musel. Kolik disků v počítači máš?
Vypadá to, že systémový disk je v pořádku, ale ten druhý odešel. Disk management se na něj snaží dostat, ale marně, proto se ti zdá, že nejde spustit nebo že neukazuje žádné disky.
odpoj druhý disk a zkus nastartovat počítač.

Mam ssd s OS a hdd, na ktery mam nastaveno ukladani nekterych souboru(dokumenty, hudba, video...). Zkousel jsem treba obnoveni systemu do nejakyho bodu, ale to mi vzdy spadlo. Take se mi stalo, ze jsem chtel restartovat pc, ale kdyz to psalo restartovani, tak se to tam seklo a nic se nedelo, takze jsem mmusel zase natvrdo vypnout. Popripdae, kdyz jsem dal jen vypnout pc, tak mi zhasl monitor, ale pc stale svitil a kontrolka disku take. Kdyz jsem zkusil v moznostech disku spustit kontrolu disku, obou(ssd i hdd), tak mi to zadnou chybu nehlasilo.

Po zapnuti PC bezel zase normalne i Disk managment sel, ale po restartu( restartovaci obrazovka zase trvala dlouho) mi zase zmizly disky. Tak jsem odpojil hdd, a nechtelo mi to nabootovat(bios nevedel z ceho), a kdyz jsem odpojil ssd, tak mi to skocilo na nejakou obrazovku, kde to rikalo, ze neni bootovaci soubor, nebo je porusen. Ted zase vidim vsechny disky. Co s tim?