Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký počítat si koupit

Zdravím uživatelé, potřeboval bych vaši radu. Potřebuji notebook, který by byl vhodný jak na hry (League of Legends, Overwatch) a zároveň do školy... nějaký, který vydrží déle nabitý. Děkuji moc za vaše rady přátel.

loading...

Notebooky, které dají dostatečný výkon pro hru obvykle nevydrží dlouho nabité. Jsou to takové protikladné požadavky. Asi bys potřeboval notebook, který by měl jak dedikovanou, tak i integrovanou grafickou kartu. Pro hry - při připojení k síti pak fungovat na výkonnou grafiku, na baterku zase fungovat na úspornou integrovanou.