Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypnout programy, které zpomalují počítač?

Dobrý den chcem sa spýtať dal som si robit test cez antivýrusový program avast .A ukázali sa mi programi ktore spomaluju počítač .Activate windows search píše závažnost spomalenia 72%. Vie dakto prosim čo to je ? a či sa to dá dakde vypnúť dakujem za každú radu.
Změna předmětu, původně: Martin (karel)

- Jestli mas Windows 10, tak zacni odinstalovanim toho AVASTu.
* Uvedenym informaccim nesmis hned verit a ber je spise s rezervou. Staci spustit spravce udalosti a nahlednout, jestli ti neco anormalne vytezuje PC.

PS : Navic muze jit o programy, které spomaluji PC pri strartu, né behem chodu.