Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reštartovanie notebooku

Ahojte.

Už dlhšie ma trápi samovoľné reštartovanie notebooku.
Z ničoho nič sa mi reštartuje. Źiadna modrá obrazovka ani nič. Jednoducho sa mi reštartuje. Neviem prečo...
Môžete nejako poradiť?

nemeral som teploty... ale veď keď skúsim rukou, tak necítim, že by bol horúci a zvlášť chvíľu po zapnutí, keď som len na internete....
No nič, cez leto, keď ho nebudem potrebovať ho dám do servisu pozrieť... Mám záruku do novembra...
Ďakujem vám za všetky rady.