Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nezobrazuje se Realtek HD Audio

Zdravím,z neznámých důvodů mi přestal pracovat ovladač zvuku.

Zvuk sice funguje ale nikde se mi nezobrazuje správce zvuku Realtek HD.

Udělalo mi to poté co jsem ''updatoval'' ovladače pomocí driver boosteru od iObitu (ano očividně jsem kokot. Byla to blbost).

Co s tím prosím vás?

Děkuji

Řešení:

Na tom odkazu píšou:

Alternatively, you can also launch it from Program Files location in your system drive:
C:\Program Files\Realtek\Audio\HDA\RtHDVCpl.exe
The executable filename can be different based on the software version you install.

Když to nepomůže, podívat se na stránky výrobce základní desky po ovladači.

[81724-asus-png]

Pardon moje chyba. Ve správci zařízení se zobrazuje ale jinak nikde jinde.

Ovladače jsem zkoušel hned ale nepomohlo.

Původní ovladač jsem odinstaloval a nainstaloval znovu ze stránek Realteku.

Mohl bys mi prosím kdyžtak dát odkaz? Bud jsem idiot nebo už fakt nevím :D :D