Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Film ve formátu srt

Ahoj, mám od známého film. Ve raru jsou 3 soubory:
1-"Nazevfilmu.avi.srt" (250kb)
2-"CZTitulky.srt" (400mb)
3-"SKTitulky.srt" (400mb)
Nevíte, jak to mám otevřít? Ještě jedna věc, když soubor rozbalit, Avast mi okamžitě zablokuje 1. Soubor jako malware, nemyslím si že by to měl být vir, ale jak se říká, důvěřuj, ale prověřuj. Ptám se tedy ještě, myslíte že by to opravdu mohl být vir? Děkuji předem

.srt je soubor, ktery slouzi k pridani titulek (obsahuje text/titulky) k video stope, nevim kde jsi to stahl, ale vypada to na nejakej virus ..
(muzes zkusit prepsat .srt na .avi, ale dle mne je to zbytecné, radci se toho zbav)

"PŘÍPONA SNESE VŠECHNO"

nevím ,asis to poplet, logicky jeden film 400MB, titulky n jazyků krát pár kb (to bude asi nějaký výzivný film, titulky mívají do 100kb)

nicméně pokud ti ten pitomí avast něco blokuje, a ani nenapíše proč, je třeba to zjistit vlastnoručně. je možné že "PŘÍPONA SNESE VŠECHNO" a jde o jiný typ souboru. Stačí si otevřít video v přehrávači - titulky by měl sám načíst, případně titulky by měly být obyč textově čitelný soubor, to ví i 3 leté dítě co s tím, prohlédnout v nano/notepadu
by mě zajímalo, kde soudruzi v avastu udělali chybu, pokud je to ligitimní film a titulky

Soubor byl smazán, neviděl jsem ho, dyť celou dobu píšu, že přípona snese všechno, proto je potřeba se na soubor podívat nějakým dumpem. Nebo snad někdo viděl textový editor nebo video přehrávač by spouštěl soubory? Nemluvím o tom, jestli někdo soubory otevírá defaultní akcí nebo neví, v čem otvírá nedejbože spouští, tak tam ani svěcená voda nepomůže.