Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 na jiný počítač

Zdravím,

Zajímalo by mě, jestli při pořízení nového počítače mi stačí vytvořit bootovací flashku s W10 a při instalaci vložit prodct key. Abych byl přesný, W10 jsme dostavali ještě jako žáci, když byly novinka. Problém je, že to bylo vázáno na mailovou adresu, kterou si již nepamatuju - product key jsem ovšem dohledal. Od te doby jsou "desítky" nainstalovány na tomto počítači, ale zbavuji se ho a pořizuji nový.

A to mě přivádí k mé druhé otázce: když jsem doteď obnovoval tovární nastavení Windows, vybiral jsem možnost, kde bylo napsáno něco ve smyslu, abych tuto možnost vybral v případě, že si počítač ponechávam. Chápu správně, že teď když vyberu tu druhou možnost, znamená to, že tento systém budu moci bez obtíží nainstalovat na nový počítač?

Trochu delší dotaz, děkuji za vas cas a případné rady/odpovědi.

Jestli myslíš digitální licenci tak tu si můžeš svázat s kolikati účtama chceš. Takže si vytvoř další učet MS a svaž si digitální licenci s novým účtem MS. Při převodu na jiný pc platí kdo dřív příjde, ten dřív mele, takže při převodu na jiný pc se ti zruší svázání na tom starém účtu (nezkoušel jsem to, ale myslím, že tomu tak bude).
A jestli máš nějaký přenositelný klíč tak stačí ten, ale rači to zkus i s přenosem té digitální licence.

Já právě nevim, jakou licenci mám. Jak jsem psal, tento Windows jsme dostavali na škole, kde nam přišly nejake loginy na email, pres ktere jsme se dostali na nejakou stranku (hádám, že byla od Microsoftu - přesně si nepamatuji.) Na této stránce jsme měli na výběr ke stáhnutí w10 obe verze, nebo i 8 a 7. Vybral jsem 10 a od te doby byly proste součástí počítače. Licencni klíč jsem našel pomocí jednoho programu. Doma pohledám na internetu, co by se s tim dalo dělat