Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry na externim HDD - nefunguji

Zdravim,

mam dotaz ohledne jedne veci.

Zakoupim jsem herni notebook, ktery mel v sobe 256gb ssd disk.
Jenze to je na par her malo. Tudiz jsem prikoupil HDD wd black 1tb + box a napojil pres usb 3.0, ale ted k problemu -

Po nainstalovani jakekoli hry na tento hdd, hra nejde spustit, napr. mafie 3 se ani nerozjede nic se nestane zadny error nenapise, cod ww2 napise nejakou kratkou vetu, a gta 5 take nejaky error.
Momentalne mam nainstalovany steam na ssd a v nem par her a ty normalne funguji
Kdyz jsem mel stolni pc a v nem 2 hdd tak jsem mohl hry instalovat na jakykoli hdd a hra bezela normalne.

Kde je tedy chyba ?

Konkretne je to napr veta steam_api64.dll chybejici

nejde o to jestli napadla nebo nenapadla ale hry by se meli aspon v nejakem rezimu normalne rozjet ne? i kdyz pomalu nebo nebo sekane. Proste jet by normalne meli.

hry by se meli aspon v nejakem rezimu normalne rozjet ne? i kdyz pomalu nebo nebo sekane

není až tak nezbytně pravda - vzhledem k "rychlosti" načítání z toho USB krámu se může klidně stát, že proces, který čeká na data, prostě spadne (záleží na tom, jak to programátor ošetřil), a nebo v podstatě vůbec nezačne (tudíž se hra ani nemusí rozběhnout)…