Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze prijmout MMS

Na Androidu mi uz tri dny vyskakuje hlaska "nelze prijmout MMS". Operatora mam Kaktus.

Potreboval bych vedet, jak se hlasky zbavit. Dulezite je rict, ze MMS prijmout ani nechci. Nemam sebemensi zajem si na mobilu prohlizet nejake fotky, takze jsem rad, ze to nejde prijmout ale nevim, jak se toho zbavit, aby me to prestalo hlasit.

Co s tim delat?

Není to ten redmarx nebo jiný štamgast, co se v právnické poradně rozohnoval nad tím, jestli kaktus "neporušuje právo", když "operuje" převážně na facebooku (kvůli dobíječkám) apod

K radě:
Zajímalo by mě, jak se stalo, že ti to tohle hlásí, resp. co jak máš nastaveno. U kaktusu je ani nejde alternativně "vyzvednout na webu".

Já mám taky Kaktus, měl jsem MMS nedefinováno a přišlo mi jen SMS, že mi někdo posílal MMS ale telefon je neumožňuje.

Nemají nikde napsáno, jaká je konfigurace pro MMS, ale na podpoře jsem si to od nich vyžádal, tady je přepis (jsem zvědav, jestli to po půl roce konečně dali na web, to jsem jim psal, že jim to tam chybí):
APN: mms.t-mobile.cz
login: mms
heslo: nevím...,asi mms nebo nic
prompt password : no
homepage: http://mms
IP adresa : auto
Adresa proxy: 10.0.0.10
port proxy: 80
asi nutný restart

Ne, to je omyl.

Moje stiznost vedla uplne nekam jinam. Ja jsem si stezoval, ze Kaktus jako ceska sluzba zverejnuje urcite nabidky na webovych strankach dostupnych pouze v Americe. Respektive ze si v ceske jurisdikci na sluzbu, kde Kaktus vyhradne zverejnuje sve nabidky, nedokazu zajistit pristup. Byl jsem diskriminovan Facebookem, ale nemel jsem paku, jak diskriminaci zabranit. Proto jsem vznesl dotaz, zda je realne takzvane jit po tom druhem a vynutit si od Kaktusu, aby sve nabidky zacal zverejnovat i na sluzbe, ktera nediskriminuje obcany Ceske republiky. (Ale vyresilo se to samo, Facebook me snad to nezakriknu, ale prestal diskriminovat a umoznuje mi od te doby pristup.)

Jinak jsi mi moc nepomohl, protoze potrebuju se te MMS zbavit a urcite si nechci v mobilu nastavovat jeji prijeti. Takze na webu Kaktusu jsem bez sance? Zkusim napsat na Facebook Kaktusu, jestli mi poradi.

Nelze prijmout MMS: Casovy limit
Klepnutim opakovat

Kdyz na to klepnu, tak to zmizi. Neni boha na tom posranym Androidu to nejak bloknout? Neni to ani klasicka SMSka, ze bych mohl dat jejiho odesilatele do blocklistu, je to jenom zprava na displeji a kdyz na to klepnu, tak to zmizi.

Sakra, to je desivy. Me to tak vytaci.