Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je nějaké mezinárodní šifrovací fórum?

Dobrý den,

naprosto zcela nutně potřebuji rozšifrovat jeden soubor s koncovkou .bin o velikosti 11 kB. Je nějaké fórum, kde mohu o to všechny šifrátory z celého světa požádat? Ono to nebude nejlehčí, proto bych danému člověku vyplatil částku 10 dolarů za rozšifrování a udělaní programu na editaci toho souboru. Dala by se udělat i veřejná sbírka, nejsem jediný, kdo o to má zájem. V případě sbírky, nevíte, jak bych to měl udělat? Slyšel jsem, že nějaký blázen nabídl sto tisíc člověku, který rootne android Black Berry, ale nevím, kde to oficiálně uvedl, aby to ostatní šílenci viděli a jestli je to nějak opatřené proti podvodům.

fórum, kde mohu o to všechny šifrátory z celého světa požádat?

On určitě myslel 10USD na hodinu a osobu.Tak až uspořádá tu hackerskou sbírku,musí spočítat ty všechny šifrátory z celého světa a rozdělit to mezi ně.Nebo vypsat výběrové řízení a vybrat jen ty nejlepší.
Ale tip bych pro něj měl:FBI,CIA a KGB mají taky dobré šifrátory.:-)

Je tam ale jedna neznámá, co když ten soubor je zašifrován klíčem, který nemáš k dispozici.... Pak ho nebude možno dešifrovat. Je potřeba vědět například očekávaný dešifrovaný text nebo podobnou dvojici šifrovaný soubor a dešifrovaný soubor

nutně potřebuji rozšifrovat jeden soubor s koncovkou .bin

Jsi si jistý, že ten soubor chceš fakt "rozšifrovat"? Jak jsi přišel na to, že je šifrovaný?
11 kB soubor se pravděpodobně dá zobrazit i v textovém editoru, případně hexaeditoru.