Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky system?

Ahoj,mam NTB Asus Eee 4G a rád bych ho reinstaloval..Byl tam XP HOUME EDITION,ale po instalaci zbyde malo mista na disku na programy a pod...Mužete doporučit něaký slušný system,který by zvládl občasne procházeni netu,skype....

Procesor 900MZ,pamet 500mb,disk 3,8gb..
Diky za rady..

Pokud mas nejake zkusenosti s linuxem tak je to urcite dobra cesta kterou by ses mohl vydat, nektere distribuce jako archlinux ti pobezej skoro na cemkoliv a snad nebudes mit ani moc problemu s ovladaci. Windows xp je urcite z uzivatelskeho hlediska jednodussi ale zase to nepobezi tak rychle.

[TiP] ~ Existuji i operacni systémy typu "ANDROID x86" , kde tvoje dosavadni sestava dostane druhy dech.
* Muzes si zahrat i nejakou hru (google play), stahnou aplikace, ktere pouzivas i ted, jako textovy editor, email schranka a spousta dalsich.

- Nevim, v jaké fazi, nebo jak pokracuje projekt REMIX OS, v drivejsi dobe jsem ho rozjel na slabsich pocitacich jak tvuj, vice najdes na : http://www.jide.com/remixos-for-pc
- Android x86 : http://www.android-x86.org/
* Do vyhledavani zadej treba "Android 7.0 Nougat x86" install, nebo podobne.

[UKAZKA REMIX OS]