Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemůžu spustit Windows 10, pouze Windows rollout

Přerušil jsem aktualizaci Win10 a nyní pokaždé, když zapnu počítač, zobrazí se Windows rollout. Zkoušel jsem všechny možnosti v menu, ale pokaždé to vede jenom k vypnutí počítače a po zapnutí následuje stejný problém. Přes možnost odstranit potíže jsem zkoušel provést hard reset, ale ani to nefungovalo. Co s tím?
Děkuji za odpověď

Sú veci medzi nebom a zemou.....sem tam nastane priam čaro, ba nechcené kúzlo.

Apropo: Obnova, bitová záloha, ti niečo do tvojho zlatého uška našeptáva?

Ak nie, odovzdaj dobrovoľne voličský preukaz na orgán k tomuto úkonu kompetentný (pakáreň).