Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyplati se jeste Iphone SE?

Konečně mi odešel ten krám Lumie. Horší a nudnější systém než WP jsem snad nikdy neměl!

Ale to je mimo téma. Otazkou tohoto tématu je jestli se stále vyplati prcek Iphone SE?

32GB verze stojí už jenom necelých 7000 Kč z EU distribuce....

Jsou za tu cenu už lepší mobily co se týče rychlosti , fotaku?

Líbí se mi jak je ten telefon malý a vzhledově je to pecka..

Jen , abych nekoupil zajíce v pytlu :D

WP je kopie iOS, takže nudit se budeš dál. Funkčně jsou ty systémy srovnatelné.
iP SE je malý, má malý displej a virtuální klávesnice je nepoužitelná. Osobně iOS nesnáším, zparchantělejší systém neexistuje. I ty WP jsou lepší. To je samozřejmě čistě můj soukromý názor, aby mě zdejší jableční fašisti zase virtuálně neukřižovali na papundeklovém ohryzku, že jsem jim poplival jejich modlu. :-)

Co třeba https://www.alza.cz/huawei-p20-anne?dq=5282004&o=1 ? Máš to jako Iphone X :D
Iphone SE jsem měl, je to hrozný mobil.. vhodný možná pro malé něžné ženské ručky nebo 12 leté dítě, rozhodně né pro chlapa.
Systém je svižný, ale bez možnosti větších změn jako u Androidu. Hned druhý den jsem měl mikroškrábance na displayi i zadním logu, přitom mobil byl jen v kapse. Vrátil jsem ho a koupil Samsung S8. Pokud bych si teď měl vybrat něco do 10 tisíc, tak mi přijde ten Huawei fajn, .. designově i výbavou.

Tak to jsem asi slečinka :D
Copak si v té kapse nosil? Iphone SE mám a jsem spokojen. A i přes to, že dělám v kovoobrábění a vůbec ho nešetřím teda vypadá dost dobře.

Ale za mně se stále vyplatí. Osobně už bych do Androidu nešel.

Myslím, že S7 je pořád použitelný mobil, foťák má moc fajn a tuším, že Samsung slíbil i aktualizaci na Android 8.0 Oreo (S8 už mají, S7 se čeká). Ono záleží, co od mobilu očekáváte. Můj osobní názor je, že Iphone SE je maličký až moc, psaní na sw klávesnici není pro větší prsty vhodné. Mně osobně se design Iphone X líbí a Huawei ho dokázal narvat do mainstream mobilu s cenovkou 8.5 tisíce. Za zkoušku člověk nic nedá. Moje rada zní, .. koupit si mobil, o kterém uvažuji.. pár dní ho vyzkoušet a pokud nebude vyhovovat, vrátit a vybrat jiný.

Edit -> Na youtube je spousta recenzí mobilů, mrkněte na ně;) Najdou se tam i české.
Edit #2 -> Huawei CZ recenze od Alzy