Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem řazení TV programů

Televizor Samsung UE48J6772 řadí po naladění programy dle názvu (podle abecedy) a také tak je očíslují.
Chtěl bych aby je řadil, tak jak je řadí UPC a jak je mám řazeny na HD Mediaboxu.
Děkuji za odpovědi.

Změna předmětu, původně: řazení programů (host)

Konkrétní televizi neznám, ale třeba videorekordér sencor si řadil programy jak chtěl (podle abecedy nebo podle ID programu, to byly dvě volby, nové přidával na konec) nešlo je řadit, respektive šlo seznam přeskládat, ale s původními čísly, takže aby ČT1/2 byla 1/2 Prima 3 Nova 4 atd nešlo normálně dosáhnout. Existoval na to nějaký PC program kterým se přes LAN dalo tomu seznamu domluvit, ale bez zásahu z počítače v síti to nešlo. Jinak u řady přístrojů, se kterými jsem se měl možnost setkat, vždy bylo možno programy řadit a číslovat podle libosti. Tohle byla vyjímka.

Tiež som sa trápil s prehadzovaním programov podľa seba na mojej novej LG TV...
Keďže nepoužívam žiadnu satelitnú "krabičku", ale dekodovaciu kartu mám vloženú rovno v TV (CI slot), mal som po naladení kanálov (cca 200) riadny chaos. Ručne ma to prestalo baviť asi po 5 kanály...

Potom som objavil program s názvom ChanSort. Vyexportoval som si naladené kanály na USB, v PC som si ich "celkom rýchlo" zoradil, nepotrebné vyhádzal a naimportoval cez usb kľúč späť do TV.
Koľko času mi ten program ušetril sa nedá opísať.

Odkaz tu : https://github.com/PredatH0r/ChanSort

No jo, Samsung... Jejich systém menu a řazení programů je jen pro silné nátury - zločin proti lidskosti. Ručně to jde, ale těžké martýrium (pokud máš programů víc jak dvacet). Zakup sobě flašku dobrého vína, nalej si, uchop ovladač, přeřazuj. Jinou radu nemám.

Mám dobrou zkušenost s originálním prográmkem od Samsungu pro editaci v PC, jede v Sedmičkách i Desítkách, zde je odkaz na stažení, povídání o něm je v němčině, prográmek je v angličtině. Program se neinstaluje, pouze se spustí. O programu Samsung Channel List PC Editor: https://www.giga.de/downloads/samsung-channel-list-pc-editor/
odkaz pouze pro stažení: https://www.giga.de/?cdr=1&cdr_dlid=200183658&cdr_pid=2319655