Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má cenu přecházet zpátky na Windows 7?

Dobrý den, od ledna mě Windows 10 sere jak nikdy jindy, pořad chce stahovat nějakou aktualizaci, která po stáhnutí, které při mém internetu trvá půl hodiny, vyhodí error a dá mi na výběr to zkusit nainstalovat znovu a hadejte co, samozřejmě to začne stahovat úplně od znovu celé, dalších 30 minut a stejný error. Aktualizace navíc spouští Windows Update, který se díky té oné aktualizaci pořád zapíná i vytěžuje disk na 100%. Mám docela dost zaneřáděný počítač od souborů, které ani vlastně nepotřebuji a potom mám pomíchané registry. Reinstalace Windows by nebyla špatný nápad, ale když už to budu dělat, nevím vůbec jestli to jde :d, tak má podle vás cenu na to dávat Windows 7? Hraju nejnovější hry a Windows 7 umírá, i když je asi nejlepší.

A jak vám ta povinná aktualizace funguje? Já mám kvůli ní takovou náladu, že bych je zažaloval za zničení tolika lidských chvil.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Hraju nejnovější hry a Windows 7 umírá, i když je asi nejlepší

Prdlajs umírá ,akorát nepodporuje kvůli naschválu od MS DX12 nic víc,když se vymaká Vulkán pořádně tak si ten DX i s W10 může MS narvat do ...Používám pořád W7 na novým HW a nikde žádnej problém....:-)

Pouzivam spis Windows 7, ale mam i Windows 10, oboji skoro bez problemu. Nevidim moc duvod se z Win10 vracet zpatky na Win7.

Vyres radeji ten problem, ktery tam mas. Jinak je to dost o PC, na starsich to muze blbnout. Pokud mas nejakej spis novejsi PC, tak by nemel byt s Win10 problem.