Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak donutit systém aby považoval výstup DVI za výstup 1?

Dobrý den, byl jsem přizván k řešení problému: na PC je W7, grafika Radeon RX550 od Asusu s výstupy DVI-D, HDMI, display port. Ke grafice jsou připojeny dva monitory, jeden na DVI, druhý na HDMI. Systém nebo ovladač si označili jako výstup 1 výstup HDMI, DVI jako výstup 2. Majitel potřebuje aby byl DVI výstup 1 na kterém bude hlavní plocha - HDMI rozbočuje na LCD a projektor, tam bude vedlejší plocha. Umím nastavit klonování obrazu, umím nastavit prodloužení plochy kdy to ale funguje tak že když jdu na levém monitoru myší doleva na pravém monitoru mi přijde kurzor zprava. Vnitřní okraje kterými jsou monitory u sebe jsou hraniční. Jde také nastavením ovladače spojit oba monitory tak že se chovají jako jeden. Všechno se zobrazuje uprostřed a na projektoru je vidět jen polovina obrazu. Dá se systém donutit aby byl DVI výstup 1?

Stiskni jen WIN+P] (pro nastaveni projekce) a vyber co ti vyhovuje.
* Nesladovne, z tvych 2 monitoru, budes mit jeden velkej (jedno spolecné roliseni), u kazdého monitoru jde i nasatavit, ktery je hlavni (primarni), jestli chces dlouhou listu, nebo START na obou, zkratka vse zakladni co muzes potrebovat.