Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr herního NTB

Dobrý večer,

Chtěl bych vás požádat o výběr z těchto 2 NTB. bude především na hraní.

Pokuď si myslíte že by se dal najít i lepší do 25k

Budu rád za každou radu. Předem děkuji.

Vybrané NTB pokuď doporučíte nejlépe od prodejců Alza/CZC

https://www.czc.cz/msi-gl72m-7rdx-1248cz-cerna/224132/produkt

https://www.czc.cz/omen-by-hp-15-15-ce005nc-cerna/215805/produkt

:d Brácha si magor koupil HP Omen za 50 tisíc s GTX 1070 a musím říct, že za ty prachy je to hrozně nevýkonná sračka.
Nedovedu si představit co za šunt musí být GTX 1050. Je notebook opravdu nutný? Přijde mi, že je to vyhazování peněz a po záruce to stejně většinou zdechne:(

Od rady GTX 10xx jsou graficke cipy v notebooku totozne s grafickymi cipy v grafickych kartach. Jestli je teda podle tebe GTX1070 nevykonna sracka, tak jsi asi spadl z visne. Sorry. :-D

Jedinny rozdil mezi desktopovou a notebookovou grafikou je ten, ze notebookova jede na nizsich taktech, aby to melo nizsi TDP. Samozrejme to nejaky rozdil ve vykonu udela, ale nikterak velky.

Pokud ti mam verit, tak bud HP v notebooku Omen neco totalne zvrzalo, cemuz bych se nedivil, protoze cokoli od HP si koupi jenom blbec, je to nejvetsi odpad co se vyrabi, asi neco jako Tus(t). Druha moznost je, ze v notebooku neni GTX1070 ale GTX1070 Q-max, coz je usporna verze a ta ma prirozene nizsi vykon.