Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace Skype

Zdravím.
Ve starších verzích Skype (staré uživatelské prostředí) šlo v nastavení vypnout automatické aktualizace. V nových verzích (nové uživatelské prostředí) aktualizace vypnout v nastavení nelze, takže se Skype aktualizuje sám automaticky. V PC mám pro práci účet s omezenými oprávněními a zde se napíše: Pro instalaci nemáte práva administrátora... a Skype nelze spustit, aktualizace se musí provést v účtu Admin.
Lze nějak natvrdo vypnout automatické aktualizace Skypu?
Díky.

Stara verze 7 stale funguje.

Jinak objevil jsem zrovna sluzbu Discord. Je to takovej hybrid, kterej se da pouzivat misto Skypu i misto Teamspeaku. Instalace klienta je tam zcela automaticka a klient se nachazi ve slozce AppData uzivatele, ktery si to instaluje. Z toho plyne, ze to ma kazdy uzivatel pod svou kontrolou a admin neni treba.