Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficka karta

Dobry den. Rozhoduji se mezi kartou MSI geforce Gt 1030 Aero itx 2G OC a Asus Phoenix Ge Force GTX 1050 2G. Mam zakladni desku Asus h 81m-k, Ram 8gb ddr 3, zdroj 500W a procesor starsi I5 4750 t. Kterou byste mi doporucili, popripade jinou?. Dekuji

To Tecko ma 2C/4T pri zakladu 2,9GHz a boostu 3,6GHz. V podstate podobne beznemu Core i3 a efektivita i3 konci nekde okolo te GTX1050Ti. Ta uz se asi v nekterych hrach muze trochu flakat, ale v jinych bude vyuzita na 100%.

Proste GTX1050 to vyuzije opravdu na 100pro vsude, ale pro vetsinu her bude vyhoda i GTX1050Ti.