Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ztrácení snímků při vyššim počtu FPS

Dobrý den, mám problém se ztrácením snímků při streamování hry(fortnite). Když si nastavím hru na 60fps, vše jede v pořádku. Jakmile si nastavím hru na 120, hra se seká, ale pouze na obrazu na streamovacím kanále. Čím to může být? :/ Upload mám cca 27 a download 21.. Netem by to být nemělo.. jedu přes enkóder x264... Nějaké rady?

x264 je skrz procesor, nVidia skrz CUDA v grafické kartě.. Tudíž bez většího vytížení v procesoru, avšak s trochu nižší kvalitou obrazu. Napadá mě jen to, že když chceš po hře více FPS (popř. maximum), tak se sníží priorita OBS (výkon pro procesor), .. jenže to bys zřejmě dropoval snímky. Sekal se ten obraz jen Tobě nebo i divákům? Pokud i divákům, je možnost zkusit pro OBS nastavit o stupeň vyšší prioritu procesu (tuším to jde i přímo v OBS). Ale pokud Ti vyhovuje kvalita přes nVidia NVENC, asi bych to nechal jak to je, pokud to funguje.