Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LED u napájecího konektoru GPU stále svítí

Zdravím,

u stolního PC mi odešel zdroj tak jsem ho dnes měnil a po zapnutí napájení jsem si všiml že se rozsvitila LED u napájecího konektoru (externího napájení) u grafické karty, po spuštění a vypnutí PC svítí stále i když je tedy PC vyply. Nevšiml jsem si toho predtim nebo se někde stala chyba? Myslel jsem že při neaktivite zdroje jsou všechny výstupy kromě hlídání zapnutí na základní desce bez šťávy.

Díky za odpověď.

To měl myslím ASUS na kartách u napájení ledku red/green indikovala zapojené napájení, jestli svítí při vypnutém PC není nic zvláštního, ATX deska je pod napětím, bude záležet i od nastavení BIOSu, třeba GB má funkci ErP a po aktivaci zaručuje velmi nízkou spotřebu <1W.