Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s novým notebookem

Mám nový notebook lenovo, který jsem dostala a nic jsem na něm nedělala a mám skoro plné uložiště na C: a hlavně mi nejde dokončit aktualizace W10, verze 1709, prý že chybí na uložišti 8 GB, bod obnovení, restart, restart Windows nefunfuje vždy něco chybí na uložišti, nevím, co mám dělat, děkuji za info.

mi nejde dokončit aktualizace W10, verze 170
TiP ~ Zda-li ma ten NTB i port na kartu SD, tak ji vloz (alespon 16Gb) az az se obevi ta hlaska ze neni misto , nekde ve spodni casti bude "zvolot jine uloziste" -> zadat "karta SD"
* Jiz sem to delal nekolikrat, prevazne na tabletach s Windows 10 ktere meli jen 32Gb uloziste..