Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE7 - "Otvoriť v programe"

Zdravím.
Keď vložím hocijaké CD alebo DVD do mechaniky, nech je na nich čokoľvek, tak mám všetky ikony prekryté ikonou "neznámej aplikácie". Súbory a priečinky sa otvárajú normálne, so správnymi aplikáciami. Po odinštalovaní IE7, teda v IE6 sa ikony zobrazujú spravne. No a ako som k tomu prišiel. Z DVD so softwérom som chcel otvoriť takýto "neznámy súbor" s Notepadom, no omylom som klikol na Internet Explorer a ešte som mal aj potvrdené otváranie "vždy vybratým programom". Tú chybu som si hneď uvedomil po stlačení OK. Poraďte, ako zmeniť toto nastavenie? Keď ho chcem zmeniť v "Otvoriť v programe" tak mám "Na otvorenie týchto súborov vždy použiť vybraný program" neaktívny.
Změna předmětu, původně: IE7 (LaKr) (Kráťa)

Nejsem si úplně jistej, jestli rozumim tvýmu problému správně. Ale nespravilo by to všechno, kdyby sis otevřel ovládací panely - možnosti složky - záložka "možnosti souborů" a projel všechny typy souborů, který tam jsou (klikni na ně) a vždy když se ti nabídne možnost "obnovit", tak ji zmáčkni - tím se obnoví původní asociace. Když se ti možnost "obnovit" nikde nenabídne, zkus v té samé záložce, u tebou vybraných typů souborů, kliknout na volbu změnit (otevřít v programu:) - otevře se nové dialogové okýnko a z něj je potřeba vybrat správný program pro otevírání onoho typu souborů (nezapomeň ponechat zaškrtnutou možnost "k otevření souborů tohoto typu vždy použít vybraný program")