Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - instalace problém

Nazdar lidi, včera mi přišel nový počítač a já na něj chci nainstalovat win 7. Udělal jsem si teda bootovací flashku s win 7, a když jsem jí dal do pc, normálně to napsalo "starting windows" no a jakmile tohle zmizlo, modrá obrazovka a:

A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer. If this is the first time you've seen this stop error screen, restart your computer. If this screen appears again, follow these steps: The BIOS in this system is not fully ACPI compliant. Please contact your system vendor for an updated BIOS. Technical information:

*** STOP: 0x000000A5

Jsem v tom začátečník, tak se hned nezlobte pokud něco nebudu vědět ;)

Díky za odpovědi.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Fleška nestojí milióny, ani desaťtisíce.... tých pár korún na novú flešku s väčšou kapacitou snáď nájdeš. Ak húliš, kúp si o dve krabičky cigariet menej, ak piješ, daj si o päť pív menej a hneď budeš mať na flešku - inak sú to výhovorky neschopáka.

Ale k problému: keby si mal dosť filipa, zadal by si do Googla kód chyby a vyšlo by ti toto:
https://support.microsoft.com/sk-sk/help/831691/stop-0x000000a5-the-acpi-bios-in-the-system-is-not-fully-compliant-wit - môžu to byť aj iné chyby - od toho by sa tam mali zobraziť ďalšie kódy.
Napr.
[210A6A335810BECE125917]
a podľa nich hľadať podrobnejšie príčinu.