Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gothic 3

Zdravim lidi..nevim kam přesně zařadit toto téma,ale chci se zeptat ohledně této hry..mám sestavu AMD athlon X2 64 BE-2300,HD2600XT 256MB,2GB ram,desku M2N4-SLI a tato hra se mi kouše...ať to dám na jakýkoliv detaily,tak to dělá takový menší seky..ostatní hry fungujou v pohodě..jen u crysis mi to ještě dělalo...napadlo mě jestli to neni procesor..budu si kupovat novej teda,ale až za měsíc,tak chci ještě zjistit,jestli to je ono..v základu má takt 1,9Ghz a mám ho taktovanej na 2,09GHz..nemáte s tim někdo zkušenosti??..děkuju za odpověď:)

Myslim, ze na GeForce se mi to nesekalo, ale s Radeonem jo. Pak jsem vypnul jednu volbu v nastaveni grafiky a prestalo to sekat i s Radeonem. Bohuzel pamet uz tak neslouzi, abych rekl co to bylo. Zkus si pohrat.