Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrofony

Ahoj, chci se zeptat jaký je podle vás lepší mikrofon na natáčení a na sketche Behringer C-1U nebo Auna mic - 900B Děkuji za odpověď. -Klusik
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

u obidvoch platí že za málo peňazí dostaneš tomu zodpovedajúcu nízku kvalitu,ale šulino bindo je väčšie šumítko,tam je ten reálny odstup šumu od želaného signálu je velmi nízky,nedosahuje papierovo deklarované parametre ani omylom.....