Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé stahování

Dobrý den, chci se zeptat.. Poslední dobou mám pomalý download. Dříve jsem měl na speedtest.net download kolem 30mb/s což je i to co si platím, ale poslední dobou to vyleze sotva na 4mb/s.. Stahování všeho je hrozně pomalé, nevíte čím by to mohlo být? Je to stejné kabelově i bezdrátově.

Jsem připojený: Provider -> nějaká malá krabička :D -> switch který vede do počítačů v tátovo kanceláři -> ze switche do mého pokoje a do routeru -> PC. A když to dám ze switche rovnou do mého PC, furt je to stejné, takže routerem to není.

[TiP] ~ Obov cesty [DNS], v nekterych pripadech, to muze pomoci :
- Spust consoli 'CMD' nebo 'PowerShell' a zadej :

ipconfig / flushdns

- Také by jsem nahledl na nastavni [FireWall].
* Mas-li antivirus, 'dezaktivovat'

- V pripade ze jde o domaci uziti a myslis, ze problém muze ochazet z nastavrni site, adapteru a podobne, muzes obnovit celou vrstvu TCP|IP :

netsh winsock reset

* :!: Po zadani prikazu, nasledovne restartovat PC. Prikaz vyzaduje spusteni jako ADMIN.