Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 1 jack 2 zariadenia

Dobrý deň mám taký problém rád by som kecal s kamarátmi cez mikrofón a pritom ich počul v slúchadlách ale bohužial mám iba 1 jack. (keď niečo pripojím objaví sa tabuľka s výberom zapojeného zariadenia ale bohužial nahlavná súprava nefunguje ,nejaké rady? aby mi išiel mikrofón aj slúchadlá v rozdvojovači jackov alebo aspoň aby išla náhlavná súprava?

Tvoj notebook má tzv. Combo Audio Jack /kombinovaný mikrofón aj slúchadlá v jednom.

[q03xz.png]

Na to, aby si mohol použiť nejakú náhlavnú súpravu "headset" a fungoval pri tom mikrofón aj slúchadlá, potrebuješ zapojiť do notebooku tzv combo audio adapter/splitter.
niečo takéto:

[S262-4280_chiclet01_ac_mn_7695991.jpg]

Kup to co ti radí pme. Moc se mi nelíbí, že dělají notebooky s jedním jackem, ale co naděláš. Taky jsme to řešil. Mám notebook od Dell s jedním jackem a sluchátka bml, který mají dva. Musel jsem kupovat něco podobného taky a zase taková tragédie to není. Jenom je to komplikace navíc.