Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel aktualizace

Dobrý den,

myslíte si, že je dobrý nápad instalovat aktualizaci na procesor Skylake? Co jsem četl na internetu, tak většinou psali, že pro procesory Skylake už je patch v pořádku. Má s tím někdo zkušenosti?

Pokud myslíš patch na Spectre a meltdown. Já jsem zase někde letmo zahlédl, že prý skylake to zpomalí nejvíc. Fakt by mě zajímalo co z toho platí. Moje teorie, je ,že za mrzké zvyšování výkonu procesoru od Sandy Bridge po dnešní mohou "vylepšení architektury" (ajko různé zvýšení počtu bufferů, branch predictorů – lze najít na slidech intelu), které vylepšují výkon na jednotku frekvence (samozřejmě taky nové instrukce by měly přinést další příspěvek do zrychlení), tak nejvíc tím zasažený budou ty nejnovější procesory (a pokud tedy coffee lake to mají opravené)

A nebo myslíš jiný dotaz, že patch nezpůsobí restarty a záseky?