Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna displeje

Dobrý den,
Mám dva starší notebooky acer aspire 5740g(vadné některé pixely na displaji) a acer aspire 5739g(vadný hdd) rad bych se zeptal zda pasuje displaj z 5739g na ten 5740g. Předem děkuji za odpověď.

Zdravím,

já na tvém místě bych vyměnil na 5739g HDD
a ty mrtvé pixely na 5740g nechal být.
Budeš mít 2 funkční stroje.

Ten s vadnými pixely můžeš používat
jako záložní, na internet, na cesty atd, kde na špičkovém zobrazení tak moc nezáleží.