Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosba - windows could not complete the installation

Zdravím, chtěl bych požádat o radu. Syn dostal ntb a teď po roce mu naskocilo tato tabulka.

windows could not complete the installation. to install Windows on this computer, restart the installation

Při zapnutí to chce restart ale naskočí tu znovu.
Syn u mě bývá jednou za 14 dní a jinak ntb zapnutý není. Bohužel zálohu si neudělal.

Jak se to dá prosím vyřešit??

Díky moc Aleš
Zmena predmetu, pôvodne: Prosba (los)

• Zalohu delat nemusel, "zpravidla" ma NTB na HDD schovanou "RECOVERY" partition, k tovarnímu obnovení|reinstalaci.
* Jak se tato "recovery" partition pouzivá ? To zalezi na urcitém NTB a vyrobci, Lenovo ma recovery key ten to a ten zas tamto ..

Ak sa jedná o W10, v tom prípade ho jednoducho "prešrotuj" priamo a na tvrdo z bútovacieho, inštalačného média ISO W10. ISO W10 si musíš stiahnuť zo stránky MS, vytvoriť z neho médium (fleš, DVD/BR) na zdravej mašine.

Desina má celkom rýchle a elegantné riešenie so zachovaním pôvodných nastavení a SW, že o ne neprídeš. Len toho bordelu v zložkách Windows.old a spol. na oddiele C:\ zostane už len tvoje manuálne vyčistenie.