Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyby - jak naskoci ta chyba tak pak uz treba vubec nejde najet prohlizec

Dobry den mam problem: jak jsem treba na internetu tak kazdou chvily mi naskoci nejaka chyba a tam musim dat neodesilat... A jak naskoci ta chyba tak pak uz treba vubec nejde najet prohlizec.. Dela mi to ve vsech prohlizecech a nekdy v programech nevite nekdo jak se toho mam zbavit?
Změna předmětu, původně: Chyby (LaKr) (Kráťa)

Evidentně jde o chybu V aplikaci xxx došlo k chybě a musí být ukončena. Potom tam je něco jako odešlete data společnosti Microsoft a 2 tlačítka Odeslat a Neodesílat. Máš nakoplý Windows, narvi inst. CD do mechaniky, restartni, nastav 1st boot device jako CD-rom a tam zvol R jako opravu. Proveď opravnou instalaci Windows. Popř. potom proskenuj PC prográmkem SUPERAntiSpyware, aby Ti to nespadlo při hledání, http://www.superantispyware.com/downloadfile.html?p roductid=SUPERANTISPYWAREFREE