Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android 5.1 Recovery (Status 7)

Zdravím,

Chtěl bych se vás zeptat, jestli někdo z vás neví, jak vyřešit chybu která se vyskytuje v Recovery při snaze Instalace ROM -
jménem (STATUS 7) u Android 5.1 .. ???

Něco jsem našel přes Google, nějaký návod se souborem updater-script, ve většině návodů i videí na youtube je, že mám cosi smazat v tom
souboru, jenže když to (přesně podle těchto návodů udělám, tak to bohužel nejde vůbec) tyto návody jsou někomu hold totálně na prd...

Poradí někdo?

Tak jsme se opět zasmááli :-D :-D :-D :-D

A ví někdo, jak přesně je to "Rozbitý" ???

Jinak, může mi někdo normálně vysvětlit, jak může být tel rozbitý, když v podstatě jede úplně normálně, akorát se chyba (Status 7)
vyskytuje pouze při snaze přeinstalovat ROM ??? (Konkrétně ve snaze přeinstalovat Nejnovější ROM na Starší ROM) ...