Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Update Biosu mrzne ještě než začne...

Zdravím všechny,
už přes hodinu se tu štvu s deskou gigabyte ga-ma69vm-s2, na kterou bych rád dostal poslední bios s podporou am3 procáků, jenže... když se snažím přes bios flash utilitku otevřít flashku(otevře mi to okno kde mám vybrat mezi flooppy a a floppy b - floppy a je systémová co jsem nechal enabled, B je moje flashka) soubory to náhodně přejmenuje, náhodné znaky, a po od-entrování souboru co by měl být bios update, zamrzne, ani se nezačne nic flashovat... zkoušel jsem všechny file systemy etc... v biosu je usb podpora nastavená správně... fleshka je sice překopaná přes phison, ale wokna se přes ní normálně instalovat dají, takže bootabilitu to nenarušilo...
cmos reset jsem zkoušel.
předem díky moc za nápady a odpovědi.

můj strojový park je ok (i kldyž x58 už je taky historie...) má to být pro spolužáka jakožto upgrade z 775 bez podpory 4 jader a víc jak 4 gb ramky... nicméně mimo tohle se deska tváří v pohodě, ramky vidí všude, bootuje, procák procákuje, a nijak EXTRÉMNĚ nepálí... neříkám že to není lowend krám, ale je to opravdu značka mrtvoly?