Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem smazaný oddíl na HDD

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s HDD.
Instaloval jsem WinXP na oddíl na disku, poté jsem chtěl přes Win druhou část oddílu zformátovat a vytvořit z ní druhý disk. Bohužel jsem se uklikl na myši a odebral jsem si oddíl na druhém HDD,kde mám všechna data zálohovaná, takže se k těm datům nedostanu a Win po mě chce formát toho disku.
Dozvěděl jsem se,že to jde udělat přes Partition Magic - tak jsem si ho sehnal, nainstaloval,ale nevím,co dál.

Budu rád za každou radu.

ne. přes PM to opravdu nejde, a pokud si nechceš smazat ještě nějaká data, tak ti rovnou doporučím, abys jej zase velmi rychle odinstaloval. Tento program je silně nevhodný pro moderní PC a disky. Bohužel mezi BFU je PM stále ještě "stálice"...

Na obnovu oddílů se používají recovery nástroje. Jedním z těch lepších je např. GetDataBack