Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadává internet - Request timed out

Dobrý večer, kedysi som tu už riešil tento problém, no aj keď som svojho internetového poskytovateľa volal tak nezistil nič.. Mám internet od www.conet-isp.sk s rýchlosťou som spokojný, ale stále mi vypadáva internet(request timed out) (cca 1 krát do hodiny na zopár sekúnd.) Najviac mi to prekáža pri hraní online hrách,pozerania livestreamov,a pri sledovani tv.. Čo by ste mi poradili aby som sa vyhol tým výpadkom ? Prejsť k inému poskytovateľovi ? Myslíte že optika by rovnako vypadávala ? (na streche mám ´´modem´´ ktorý chytá signál od vysielača) Vopred vďaka za každú radu :)

Změna předmětu, původně: Request timed out (host)

Ak to mas nejaku antenu na streche, tak ta moze obcas vypadnut na zopar stoviek milisekund, alebo aj sekund. Bezdratovy internet ma taku zvlastnost, ze sa moze obcas preladit na iny kanal a to trva nejake sekundy. Optika nevypadava, aspon teda nie na trase od teba k poskytovatelovi.