Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem os pro staré pc

Dobrý den, mám doma staré pc a potřeboval bych poradit jaký os by byl nejvhodnější nejméně náročný.V pc byl původně windows xp 32 a pc jelo krásně.Potom co jsem nainstaloval windows 7 64 tak je pc strašně pomalé.Děkuji za každou radu.

Pc amd athlon 64 x2 (dvoujádrový)
nvidia geforce gtx9600gt 512mb
ram 2gb

V těch ovladačích asi ano, ale 250,- za dalších 2GB RAM není snad zase tak moc a systém bude daleko svižnější. Provozovat 64bit Win na 1GB je totální hovadina.
Edit:Jak jsi to ojebal, když oficiální požadavky pro win7 64bit jsou 2GB ram? Ono to šlo nainstalovat nebo jedna odešla a pak jsi jednu oddělal?

Nijak sem nic neojebal když sem kupoval komp 2007 kdysi co byli drahý ty RAM tak sem si tam nechal dát logicky 1GB RAM a nahrál si tam XP na chvilku,pak hned ten W7 64 bit s Athlon x2 5200 + a GT7600 takhle sem jel x let bez nejmenšího problému do roku 2013 ,kdy sem měnil HW za GTX560 + Athlon x4 640 a přitom se mě dosrala ta původní RAM tak sem teprv vyměnil za 8GB co sem schrastil na jednom foru za dobrou cenu,nikde to stejně ex znát nebylo akorát už začli bejt nenažraný hry tak už to byla nutnost,ale kdo nehraje není problém i s jednou .(když má dvě 2GB to svižnější nebude s tím CPU když přidá další dvě,to mám odzkoušeno s těma CPU i to prkno sem tu měl na testování když sem se v tom hrabal a dával do kupy pro známí na AMD)

na nějaký ofic požadavky mám svůj názor ,samozřejně znám co se uvádí,jenže to psali i u toho Athlona x4 640 že zdaleka nesplňuju ani minimální požadavky na ty nový Wolfensteiny a skutek utek jeli jak po másle,takže na nějaký ofic teorie dlabu,v nejhorším to nepojede a přispůsobím se nebo to jede jak má jako že to jelo.:-)

Já to dřív nějak neřešil když to jelo jak mělo je to stejně historie,ale kámošovi sem stavěl dva roky zpátky 2 kompy s Athlonem 5200 + a taky to normálně jelo i s 1GB nějakej měsíc, pak sem ale doplnil na 2GB a 3 GB tam rozdíl žádnej i hry šlapali Ok s GT430.(jako dokoupit si může ,ale zázraky ať žádný nečeká)

Vlastně tu mám ještě odstavenej Athlon x2 6400+ s 1 GB RAM a W7 64bit čistě na net a filmy s tou starou GT7600.:-)