Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zamrzne při používání prohlížeče

Dobrý den, potřeboval bych poradit.
Nedávno mi začal zamrzat windows při otevření jakéhokoliv prohlížeče. Zatím mi nezamrznul ani jednou při hraní her ani ve windows. Memtestem jsem testoval Ram a nic.
Sestava: AMD FX6300 (pretaktovany na 4,1ghz pomoci overdrive)
AMD R7 360
8gb ram
Kdyžtak mám výsledky testu programu OCCT, ale moc jim nerozumím :D
Díky za veškerou pomoc

Ako prvé: vykonaj kontrolu, či v PC sa nenachádza "škodná" - AdwCleaner + MBAM v Safe Mode. Čo sa nájde - to sa vyhodí. Prehliadač nespúšťaj, pretože v Safe mode počítača často nenačíta doplnky, takže by si nezistil príčinu.
Reštartuj do normálneho stavu.
Potom skús spustiť prehliadač. Pokiaľ i naďalej bude PC zamŕzať, spustiť prehliadač v núdzovom režime (t.j. bez všetkých doplnkov, blokovačov, rozšírení, tém) - spustí sa len základ prehliadača. Ak vtedy nezamrzne, spúšťaj PO JEDNOM jednotlivé doplnky, rozšírenia,blokovače) - takto zistíš, či niečo z toho nespôsobuje nadmernú záťaž PC a preto zamrzne. Ak na neho natrafíš - tak ho odstrániš z prehliadača a malo by to už fungovať.
Pre FF z príkazového riadku (predpoklad inštalovaný do predvoleného priečinku):
"C: \ Program Files \ Mozilla Firefox \ firefox.exe" -Safe-mode
Pre Chrome z príkazového riadku:
"C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe" /high-dpi-support=1 /force-device-scale-factor=1 --disable-extensions --disable-plugins