Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xerox Phaser 3100MFP hlásí zaseknutí papíru

Zdravim mam otazecku, nevim jestli me tu nekdo poradi ohledne tiskarny. Tiskarna me hlasi kdyz spustim tisk- VYNDEJTE TONER, ZASEKNUTI PAPIRU. Toner mam uplne novy a papir to ani nechce natahnout, tiskarna se na chvily rozjede a potom to vyhodi tuto chybu. Tiskarna je uplne cista nikde nic zaseknuteho neni tak nevim kde by mohl byt kamen urazu. Poradi nekdo prosim, predem dekuji za tipy.

Změna předmětu, původně: Xerox Phaser 3100MFP (host)
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

To uz sem udelal snad 100x ale bez uspechu :( tu testovaci stranku nevim jak vytisknout projizdel sem menu na tiskarne ale nic takoveho me tam nenabizi ani v nastaveni nic neni. Ja uz vazne nevim, celou sem ji prohlizel, vsechno co se dalo sem vyndal ale zadnej naznak neceho co by tam vadilo aby nemohla fungovat.

Tiskarna neni uplne nova, ano fungovala v poradku. Toner je v poradku ted sem prave vytisknul papir ale takovym zpusobem nez bych chtel tisknout tak ze toner je funkcni, zaseknuty papir nikde neni vse je ciste kdyz me to vytisklo 2 kopie uplne na poradku. Abych to nejak vysvetlil, tiskarna ma uplne naspodu zasobnik na papir a nad tim je jeste jeden uzky otvor kde se da dat samostatny papir a tim udelat kopii a pres toto sem okopiroval dva listy papiru ale z toho zasobniku me to proste nesebere papir takze je chyba nekde tam :( prilozil sem i obrazek

Zdravim, jsme tu trochu po delsi odmlce nemohl sem se venovat problemu. No asi sem prisel na zavadu, nevim jak bych to nazval ale na spodu tiskarny je kovova hridel na ktery je mensi valec (obr.1) ktery by mel natahovat papir ale co sem z jistil tak se podle meho nazoru toci uplne volne. Na leve strane je ozubeny mechanismus vidim tam 2 plastova ozubena kola (obr.2) ktera by mela pohanet tu hridel ale kdyz dam tlacit papir tak se ty kola roztoci ale ta hridel stoji. Podle meho nazoru je tam neco zlomeneho a tim padem nemuze pohanet tu hridel s tim podavacim valcem. Je mozna chyba tam? Omlouvam se za moje vyjadrovani ale sem laik tak nevim presne nezvy dilu. Otazka, daji se sehnat nekde tyto dily a je v mojich silach to vymenit nebo to radeji mam nechat na servis. Predem dekuji za rady