Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4k tv nebo fulltextu hd

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli má smysl kupovat 4k tv nebo full HD. Tv bude sloužit primárně na sledování pořadů. Tv má být veliká 55 palců. Přijde mi že tam není žádný cenový rozdíl. Děkuji za odpovědi

• Ty televize jsi videl na vksatni oci?
• K cemu, na jaké zarízeni bude pripojena ? (na jake HDMI)
"Osobne" bych zakoupil 4K televizi, tento format je stale a stale vice pouzivany a pouzivan bude takze po teto strance se az tak bat nemusis.

• "Muzu pustit FHD@1080p filmy na 4k?" Ano.
* Také jsem pred case zakoupil televizi 4K, priznavam se ze k FHD uz by se vracelo docela spatne :-p
Na TV pouzivam XBOX ktery je vybaven UHD prehravacem, 4K filmy sleduju prevazne pres Netflix
.

[TiP] ~ Na sledovani TV v tak vysoké kvalite abych ale predevsim doporucil rychle internetove spojeni.