Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Správa adresního řádku v prohlížčení

V prohlížeci mám uložené stránky... resp v tom horním okně, kam se píše adresa.. google.com atp...

Chci abych tam měl uložené z jedné domény, jen jednu konkrétní adresu... takže nechci nejakyweb.cz, ale chci tam mit jen nejakyweb.cz/prihlaseni.... prostě když tuknu do adresního řádku, a začnu psát.. "nej", aby mi vyjela nabidka s URL nejakyweby/prihlaseni... a ne nejakyweb.cz....

Jak na to?

Záleží na tom, jaký má prohlížeč a co má nastaveno k našeptávání. Ve Firefoxu to jde navolit jednotlivě z Historie a/nebo ze Záložek (a taky z otevřených panelů). Navíc tam je použitý nějaký algoritmus, který našeptávání ovlivňuje podle četnosti navštívení dané stránky či domény.