Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačte stránka

Dobrý večer
Nejde mi otevřít stránka píše to : Klient a server nepodporují společnou verzi protokolu SSL nebo šifrovací sadu. Muj operační systém je Windows XP.Prosím o pomoc. Děkuji

Klient a server nepodporují společnou verzi protokolu SSL nebo šifrovací sadu.

Tak by mě zajímalo, co z toho bys chtěl vyřešit ty sám? Upravit si nějak starého Chromáka, anebo vlítnout na server a udělat tam pořádek, aby to ten starý Chromák měl snadnější?